Eventy i Pikniki Firmowe oraz Rodzinne

Witamy!

Nie od dzisiaj wiadomo, że w każdej imprezie z udziałem dzieci animacje i dmuchańce są świetnym rozwiązaniem, a dale dzieci prawdziwą atrakcją, która uczyni udział w danym wydarzeniu niezapomnianym.
Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, dopasowujemy ofertę do potrzeb i wymagań organizatora.
Przeprowadzamy eventy plenerowe, zapewniając niezapomniane atrakcje w postaci dmuchańców, baniek XXL, stoisk animacyjnych, ale zapewnimy zabawę również wewnątrz budynku, jeśli organizujesz impreze w wielkometrarzowej i wysokiej przestrzeni (np. na hali), możesz skorzystać z dmuchańców przez cały rok, jeśli jednak Twoje wnętrze jest nieco skromniejsze zapewniamy stoiska animacyjne, warsztatowe, prowadzenie gier i konkursów ze sceny oraz wiele innych. Zorganizuje z nami dzień sportu, integracji, pierwszy dzień wiązany i wiele innych

Co u nas znajdziesz?

Dmuchańce i Place Zabaw

Kliknij i Sprawdź Ofertę

Malowanie Twarzy

Malujemy twarze na najwyższym poziomie, używamy specjalistycznych farb, pędzli, gąbeczek i najmodniejszych akcesoriów, nie znajdziesz u nas kredek z marketu. Nasze rysunki spełniają dziecięce marzenia o magicznej przemianie w ulubionego boatera czy zwierzątko, ale zaraz nie strasza rodziców.

Brokatowe Tatuaże

To super pamiątka i wielka radość dla dzieci, również tych starszych. Posiadamy sprzęt wysokiej jakości i szeroki wybór wzorów.

Bańki XXL

To atrakcja, która zainteresuje nawet najmłodsze dzieci, a bańki im większe tym lepsze. Przyciągają uwagę, są bezpieczne i efektowne. U nas dzieci mogą nie tylko podziwiać, ale też samodzielnie tworzyć bańki. Dodatkowo mogą poczuć się magicznie kiedy nasz animator zamknie ich w ogromnej bańce.

Kolorowe Warkoczyki i Włosy

Jeśli szukasz pamiątki, która na dłużej zostanie z uczestnikami Twojego wydarzenia, ta atrakcje jest dla Ciebie. Pleczemy piękne kolorowe warkoczyki, posiadamy szeroki wybór włosów od tych jednokolorowych, po super modne ombre. Jeśli boisz się, ze ta atrakcje będzie tylko dla dziewczyn, możesz poszerzyć ją o farbowanie włosów (zmywalną farbą w spraju).

Animacje

U nas znajdziesz animacje, na każdą okazje, a ich tematykę możemy dopasować pod Ciebie. Prowadzimy animacje na scenie, jak również na stoiskach animacyjnych. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem i twórczymi animatorami, którzy uwielbiają zabawę.

Balonikowe ZOO

Kreatywne atrakcje, a także pamiątka, którą do domu może zabrać uczestnik wydarzenia. Nasi animatorzy wyczarują pieska, kwiatka, zrobią serduszko, a także zaskoczą pomysłami. Dzieci mogą obserwować kulisy powstawania balonowej kreacji, a także niejednokrotnie czynnie w niej uczestniczyć.

Żywe Maskotki

Dzięki tej atrakcji uczestnicy mogą zobaczyć się ze swoją ulubioną postacią na żywo.

EncePence animacje. Projekt : Venartus